Tereza Bicanová

Program

23. 11. – 29. 11. 2020

Pondělí

V pondělí se v rozhovoru se Štěpánkou Vontrobovou podíváme, jak zvládnout předvánoční stres a jak lze stresem pracovat. Následuje praktická video ukázka od Marie Helen, jak se zbavit stresu pomocí automasáže.

Úterý

V úterý se můžete těšit na rozhovor s Lucií Schwarz, kdy si popovídáme na téma ženské cykličnosti a jak využít její dary v době předvánočních příprav. A poté se můžete společně s Renatou Paletovou uvolnit, zklidnit a uzemnit.

Středa

Ve středu se spisovatelkou Ludmilou Selingerovou zabrousíme do dětské duše a podíváme, jak děti prožívají Vánoce. A Johanka Chroustová si pro vás připravila 3 praktické ukázky vánočního tvoření s dětmi.

Čtvrtek

Protože vánoční svátky jsou hlavně o rodině, tak ve čtvrtek nám Vendula Doležalová prozradí 5 tipů na šťastné a veselé vztahy v rodině. A Marta Haderková si pro vás připravila praktické video, jak si užít masáž se svými dětmi.

Pátek

Páteční den strávíte v mé přítomnosti. Dám vám tipy, jak jíst zdravě o Vánocích, abychom po vánočních svátcích nebyli překvapení, že máme zase o nějaké to kilo navíc. A v druhém videu vám ukážu, jak si připravit zdravý adventní kalendář.

Sobota

V soboru se lékárnice a bylinkářka zabývající se ajurvédou Karolína Romášková s námi podělí o přírodní prostředky na snížení stresu. A hned poté vás společně s lektorkou jógy Ájou Kykal Csöszovou čeká lekce jógy. Co se takhle při sobotní ránu protáhnout?

Neděle

Nedělní ráno bude nejkrásnější. Začíná advent a vy to můžete oslavit společně s námi. Markéta Reichertová vám připravila speciální vizualizaci k 1.adventní neděli, pojďme se naladit na Vánoce.  Michaela Jurášková má pro vás kouzlo aromaterapie. Už u vás doma voní Vánoce?

 

Kdo se na celém vánočním kongresu podílel?

Těšíme se na vás.

VÁNOČNÍ KONGRES