Tereza Bicanová

Den7

Máme tady závěrečný den našeho vánočního kongresu.

 

Zároveň je tento den 1. adventní nedělí, a tak si ji doslova prožijte a užijte. Dnes vás totiž čeká něco speciálního. Taková třešnička na dortu.

 

Michaela Jurášová s vámi posdílí její Kouzlo aromaterapie a bylinek. A předá vám tipy na oleje, které vám přinesou uvolnění a vánoční atmosféru.  

Michaela je porodní asistentka a maminka dvou synů. Již několik let se věnuje tématu mateřství. Její vášní je pomáhat ženám v jejich rozhodnutích, probouzet intuici a uvěřit v jejich vlastní sílu v oblasti mateřství, konkrétně porodu. Ke každé ženě přistupuje individuálně a s respektem a ukazuje jí cestu k sebedůvěře.

Více se o Michaele dozvíte na jejím webu ZDE.

————————————————————————————————————————-

Markéta Reichertová si pro vás připravila speciální vánoční vizualizaci s názvem Kouzlo Vánoc :-). Najděte si pro sebe chvilku, zavřete si oči a nechte se vtáhnout do krásných prožitků vizualizace.

Markéta je maminkou dvou dětiček a také autorkou projektu „Probuzená Luna„, kde se zabývám rozprouděním energie v životě i v nás. Naše sebeláska a ženskost lépe poroste ve výživné půdě a proto ženám radí, jak si takovouto úrodnou půdu vytvořit 🙂 „

Markétu najdete na facebooku Probuzená Luna ZDE.

A závěr celého našeho kongresu vás Markéta srdečně zve do facebookové skupiny Adventní kalendář pro ženy, kde si každý den můžete otevřít jeden dárek. Přidejte se TUDY.

 

Užijte si dnešní poslední den kongresu a napište nám do skupiny.

 

Krásný a kouzelný adventní čas vám přeje

Terina