Tereza Bicanová

Stáhněte si ZDARMA přehled


7 inspirací pro zdravý start do nového dne

Trápí vás, že každé ráno snídáte to samé? 
Marně přemýšlíte, jak váš ranní jídelníček odlehčit nebo zpestřit? 
 
Cítíte, že potřebujete změnu, ale zároveň se k novým způsobům snídaní ne a ne odhodlat. Tak právě pro vás jsem připravila hned 7 nápadů, které můžete snadno zařadit mezi své oblíbené snídaně. Nechte se inspirovat zdravými alternativami snídaní, které jsou jednoduché na suroviny, rychlé na přípravu a dokonale obohatí váš ranní jídelníček.  
.

Zadáním svého e-mailu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním pravidelné dávky inspirace ze světa zdravého stravování.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Tereza Bicanová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

tereza bicanová

Kdo pro vás inspirace připravil?

 

Jmenuji se Tereza Bicanová a jako máma 3 dětí vím, že po ránu je doma často velký frmol. Všichni mají hlad, chtějí jíst nejlépe ihned a děti spěchají do školy a manžel do práce. Připravit pro všechny poctivou snídani je pro mě priorita, a proto jsem si našla své oblíbené snídaně. Snídaně, které jsou snadné a rychlé na přípravu a přitom dodají všem přesně to, co všichni členové mé rodiny potřebují.