Tvůj záznam živého vysílání

Ve vysílání jsem odpovídala na nejčastější dotazy a na závěr jsem otevřela možnost vstoupit do mého on-line kurzu OBJEV KOUZLO RANNÍCH KAŠÍ, který právě teď otevírám s mojí podporou. 
Na webináři jsem také prozradila speciální dárek jen pro ženy z minikurzu. Ale pozor, má omezenou platnost.   
Více o kurzu kaší se dozvíš níže. 
Kopie návrhu ranní kaše (1)
   

Nauč se připravit obilné kaše – zdravou snídani, která baví. 

Cítíš, že chceš dětem nabídnout poctivou a vyváženou snídani? 

Už tě nebaví každé ráno mazat chleba nebo zalévat drahé cerálie mlékem?

Hledáš pro své miminko něco lepšího, než je instantní kaše v prášku?

Chceš zkusit vařit zdravě, ale koupené jáhly už ti leží ve spíži přes rok?

Kaši připravuješ, ale umíš jen krupicovou nebo ovesnou, protože ti přijde nejjednodušší? 

TOUŽÍŠ NABÍDNOUT DĚTEM VYVÁŽENOU SNÍDANI BEZ DLOUHÝCH PŘÍPRAV?
JE TVÝM SNEM, ABY SE DĚTI NA SNÍDANI TĚŠILY A SLUPLY JÍ S RADOSTÍ?

kaše

Vstup do kurzu

OBJEV KOUZLO RANNÍCH KAŠÍ

Tereza Bicanová

Naučím tě chystat kaše, které:

JAK TI KURZ POMŮŽE VKLOUZNOUT DO SVĚTA LAHODNÝCH KAŠÍ?

Objevíš 5 způsobů přípravy kaší

Od těch nejjednodušších nevařených kaší hotových do 3 minut, přes fermentované raw kaše, kaše vařené, až po luxusní pomalu pečené kaše přes noc či sváteční zapečené kaše pro celou rodinu.

Poznáš svět obilovin

které jsou vhodné pro různé přípravy kaší, obsah jejich živin, jaké kupovat, na co si dát pozor a jak s nimi pracovat v kuchyni, abychom z nich získali co nejvíce živin a byly snáze stravitelné.

Naučíš se zdravě sladit

pro mlsné jazýčky. I sladká kaše může být zdravá, když víš, jak to udělat správně bez přidaného cukru či jiných alternativních sladidel. Budeš tak mít sladkou chuť ranních kaší plně pod svou kontrolou.

Zařadíš ořechy a semínka

do jídelníčku dětí tak, aby obohatily jejich stravování o kvalitní rostlinné tuky a vitamíny a přitom zůstaly snáze stravitelné. Navíc kaším dodají na jemnosti a krémovitosti.

Tipy, jak lákavě kaše nazdobit

tak, aby děti bavily, pobízely k ochutnání a nebo se rovnou zapojily do jejich příprav a zdobení. Zde se můžeš s dětmi vyřádit podle připravených obrázků plných inspirace a nebo popustit uzdu fantazii.

Fígle, jak ušetřit čas

při přípravě ranní kaše, aby sis i ty mohla vychutnat klidné ráno. Ukážu ti způsoby, jak si zkrátit přípravu kaše a také jak si poradit, abys nemusela stát u hrnce a míchat kaši, aby se ti kaše nepřipálila.

Proč připravovat domácí obilné kaše?

První kašička připravená z vhodně zvolených obilovin nabídne miminku přesně to, co potřebuje, a nezatíží jeho bříško. Poskytnou mu dostatek energie na poznávání světa kolem sebe.  
Celá zrna dodávají živiny nejen miminku, ale také pomáhají maminkám při stavech vyčerpanosti, doplní minerály z přirozených zdrojů, které často kojícím maminkám chybí, a podpoří laktaci.  

Kaše jsou zábava po celý rok. V létě připravíš lehké raw kaše, pro podporu střevního mikrobiomu nabídneš fermentované kaše a pro labužníky je v zimě zapečeš v troubě.

Řada obilovin je přirozeně bezlepkových, odlehčí jídelníček a jsou vhodné jak pro první lžičky, tak pro děti, dospělé i seniory. 

Kaše mají nekonečně kombinací a chutí.  Nachystej si je večer a ráno snídejte do pár minut úplně všichni.  

CO JE SOUČÁSTÍ KURZU?

NAVÍC TI KE KURZU PŘIBALÍM DÁREK

JAK NA ROSTLINNÁ MLÉKA

Praktický video návod, jak si snadno a úplně jednoduše můžeš připravit domácí rostlinné mléko z ořechů a semínek. Ukáži ti hned několik způsobů tak, abys mohla využít přístroje a pomůcky, co máš zrovna doma. 

 

Ořechová mléka jsou bohatá na zdraví prospěšné tuky, minerály i vitamíny. Navíc kaši dodají na jemnosti a lahodnosti. Díky takovému mléku snadno několikanásobně zvýšíš výživovou hodnotu svých kaší.

A ZÍSKÁŠ 3 TÝDNY MOJÍ PLNÉ PODPORY

TUTO PODPORU DÁVÁM JEN K OBJEDNÁVKÁM DO 31.1.2022

 
Právě teď máš jedinečnou možnost vstoupit do kurzu s mojí podporou ve speciální uzavřené FB skupině, kde s tebou budu celé 3 týdny.
Můžeš se mě zde ptát na cokoliv tě napadne ohledně přípravy kaší.
Poradím ti také s vhodným výběrem surovin a způsobu zařazení do stravy těch nejmenších dětí. 
Pomůžu ti se rozhodnout, jak postupovat v přípravě kaše individuálně u tvých dětí.

 

Reklama - snídaňová výzva (1)

Vstup do on-line kurzu

OBJEV KOUZLO RANNÍCH KAŠÍ

PŘIPRAV SNÍDANI, KTEROU SI  ZAMILUJÍ NEJEN DĚTI 

CENA KURZU  1290 Kč

 JEN TEĎ S MOJÍ PLNOU PODPOROU

ZAČÍNÁME JIŽ 7.2. 2022

 

NACHYSTAT LAHODNOU A DOKONALOU KAŠI BUDE PRO TEBE HRAČKA A PRO DĚTI ZÁBAVA.

VNESEŠ PESTROST NA TALÍŘE DĚTÍ A BUDEŠ SI PŘÁT, ABY JEDNA  PORCE ZBYLA PRO TEBE 🙂

Jak se kaše zabydlely u nás doma?

prvni lžička s śměvem

KAŠE NEMUSÍ BÝT NUDA…

Naše rodina frčí na ranních kaších již několik let. Jsem ráda, že snídáme kaše opravdu všichni – od dvouletého Cipíska, přes dva puberťáky až po manžela.  Cesta k ranním kaším nebyla jednoduchá. Poprvé jsme ochutnali dětské instantní kaše s příchutěmi, pak přišly na řadu instantní kaše bez cukru. Ale pořád tomu něco chybělo. Nedokázaly nás zasytit. A hlavně příprava instantní kaše pro celou rodinu lezla dost do peněz. Začala jsem se učit, jak na domácí kaši z celých obilovin jako jsou jáhly, pohanka. Překvapení bylo veliké. Kaše měla plnou chuť a hladkou texturu, zahřála a dodala pocit sytosti na několik hodin.  Ranní kaše neskutečně obohatily náš jídelníček. Manžel začal hubnout a já jsem na sobě pocítila změnu nejen na váze, ale zcela mi vymizela chuť na sladké, zpevnily se mi nehty a vyhladila pleť a hlavně zmizel pocit únavy a vyčerpání. Kaše nás pořád baví a překvapují svými chutěmi a svou rozmanitostí. 

PŘIPRAV KVALITNÍ A POCTIVOU KAŠI ZA PÁR MINUT.

VYKOUZLI NESPOČET VARIACÍ A PŘÍCHUTÍ.

SNÍDANĚ PLNÁ HODNOTNÝCH ŽIVIN.

PŘEKVAP DĚTI I DOSPĚLÉ.

ŠETŘI ČAS I PENÍZE.

ZKUS TO.

Co říkají maminky, které již kurzem prošly?

Monika Minsterová

„Terezko, velmi Vám děkuji za tento kurz. Kaše jsou výborné a konečně spotřebuji jáhly a polentu, která mi už hodně dlouho leží ve spižírně. Jáhly se mi dříve buď připálily nebo jsem je neuměla dostatečně dochutit a vůbec jsem netušila, že je mohu rozmixovat. Také si velmi vážím Vaší flexibility a spontánního doplnění nutričních hodnot ke kaším. Co mi však udělalo největší radost jsou krátká a velmi výstižná videa, jak s obecnými informacemi, tak s praxí. Nemám ráda dlouhé tlachání o tom, jak je něco skvělé a dlouhé úvody. Vy jste vždy šla rovnou k věci, a přesto bylo v informacích všechno podstatné.“

Monika Minsterová

Petra Holubová

„Kurz Objev kouzlo ranních kaší od Terezy předčil moje očekávání. V době, kde točí videa „kde kdo a kde všude“ v různé kvalitě byl kurz natočen velmi kvalitně a prostříhán. Dozvěděla jsem se spoustu informací jak o obilninách, tak o dalších potravinách, které jde při vaření kaší použít (ořechy, ovoce, oleje). Naučila jsem se různé přípravy kaší – mimo klasického vaření i kaše pečené nebo takové, které můžeme pohodlně připravit večer předem. Vše bylo v kurzu skvěle vysvětleno bez zbytečné omáčky. Přitom jsem neměla pocit, že by cokoliv chybělo. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí jíst zdravě a kvalitně, obzvlášť rodičům.“

Petra Holubová

„Před začátkem kurzu jsem si vařila pouze ovesnou kaši a chtěla jsem poznat další způsoby příprav obilných kaší, hlavně co se týče praktických video ukázek. Receptů má člověk doma mraky, ale když to může vidět na vlastní oči a krok za krokem, hned se mu vše chystá snáz. Díky kurzu jsem  vyzkoušela uvařit kaše i ze surovin, které jsem dříve téměř ani neznala. Nejvíce mi zachutnala jáhlová kaše a moc se mi líbí nápad s pečením kaší v troubě. Oceňuji, že celý kurz je přehledný, videa byla stručná a šla hned k věci, popisuješ vše jednoduchým a srozumitelným způsobem. Ke kurzu nemám co vytknout. Byla jsem nadšená. „

Šárka Mansfeldová

„Zkušenosti s přípravou obilných kaší jsem vůbec žádné neměla. Do kurzu jsem vstoupila, protože jsem se chtěla být připravená, až budu dělat snídaně pro malou dceru. Největším přínosem kurzu pro mě bylo to, že to zatím to byl jediný nástroj, který mě donutil se do vaření opravdu pustit. Dokonce jsem díky němu objevila rostlinná mléka, rozšířila jsem si znalosti o obilovinách. Opravdu moc hezky sestavený kurz, výborně vyladěná teorie s praxí a příprava kaší byla jednoduchá. Díky týdenním rozestupům mezi lekcemi byl prostor většinu receptů vyzkoušet. Byla jsem nadmíru spokojená.“

Lenka Chovaňáková

Kdo tě bude celým kurzem provázet?

Jmenuji se Tereza Bicanová, jsem máma 3 dětí, ráda vařím jednoduše a s radostí a jsem specialistka na výživu a zdravý životní styl. 
 
Pořádám on-line kongres o výživě dětí, kde mými hosty byly např. Margit Slimáková. Spolupracuji se Skutečně zdravou školou, kde jsem přednášela pro 300 mateřských škol na téma zdravé svačinky. Ráda pořádám živé kurzy vaření, kde teorii o výživě uvádím do praxe a učím maminky, jak vařit jednoduše, rychle a zdravě pro celou rodinu. Tvořím on-line kurzy vaření.
 
Na cestu za zdravým a spokojeným životem jsem vyrazila již před 8 lety, kdy jsem se rozhodla vzít zdraví svých dětí pevně do svých rukou. Ráda vařím ze základních surovin a přináším pestrost a  rozmanitost do našeho jídelníčku.  Zkoušením a testováním jsem přišla na řadu fíglů a vyladila recepty tak, že chutnají malý i velkým.

 

tereza bicanová

Nejčastější otázky:

JAK JE KURZ ČASOVĚ NÁROČNÝ?

Videa nejsou časově náročná a můžeš je zhlédnout kdykoli dle tvých časových možností.

JAK DLOUHO BUDU MÍT KE KURZU PŘÍSTUP?

Kurz není časově omezen.  Můžeš se k němu libovolně vracet. 

JE PRO MĚ KURZ VHODNÝ?

ANO, POKUD CHCEŠ:

  • zavádět do jídelníčku miminka obilné kaše a vyhnout se instantním směsím
  • změnit jídelníček svůj i dětí ke zdravějšímu stravování
  • zpestřit svůj současný jídelníček a nesnídat pořád dokola to samé
  • najít i varianty na snídaně do práce
  • vyživit tělo potřebnými minerály a vitamíny
  • omezit lepek v jídelníčku dětí nebo se mu potřebuješ z různých důvodů vyhnout.

NE, POKUD NECHCEŠ:

  • nic měnit
  • věnovat snídani ani 5 minut ráno nebo večer.

BUDU KE KURZU POTŘEBOVAT NĚJAKÉ SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ?

Pokud doma vlastníš troubu s časováním nebo vysokorychlostní mixér, bude výhodou, ale ne nutností. Vždy ti ukáži variantu, jak si pomoci se zcela základním a běžným vybavení kuchyně jako je hrnec a tyčový mixér.

Reklama - snídaňová výzva (2)

„Lákala mě zdravá snídaně a také možnosti, jak ji obměnit. V kurzu jsem se naučila, jak správně kombinovat suroviny do kaší a vůbec jak samotná výroba kaší probíhá. Upřímně jsem neměla ani tucha, jak se to dělá, kašema jsem byla před kurzem totálně nepolíbená, max. jsem vařila krupicovou. Díky kurzu nyní využívám ke sladění přirozené cukry z ovoce. Přineslo mi to rozmanitost – pestrost ve stravě (předtím skoro v každém sladkém jídle byl lepek a rafinovaný cukr, nepoužívala jsem ořechy a semínka, protože jsem nevěděla jak atd.), Kurz jsem si užila jako všechny kurzy od Terky. Mně prostě její kuchyně sedí. Naučila jsem se její recepty a nápady obměňovat a nyní miluji experimentování v kuchyni, kde už se cítím v silná v kramflecích.“

Jana Tesařová

Ještě stále váháš? Poslechni si, co o kurzu říká Radka...

Tak už neváhej a pojď se ponořit do kouzelné světa kaší.

Zde Vložte Text Nadpisu