Tereza Bicanová

BYL TO ROK PÁRY aneb ohlédnutí zpět rokem 2021

Už dva roky si píšu deník. Téměř denně si zaznamenávám, co jsem ten den zvládla, co se mi podařilo, co mi udělalo radost. Na konci roku jsem cítila, že je třeba se ohlédnout zpět. Mým cílem pro rok 2021 bylo konečně to rozjet v on-line prostoru. Moje mašinka byla sice malá, ale chuť vyjet pořádně do světa měla velkou.

DRŽTE SI ČEPICE. VELKÁ CESTA ZAČÍNÁ…

V lednu jsem uspořádala výzvu za zdravou snídani a natočila nový kurz Objev kouzlo ranních kaší. Byl to impuls, který přišel úplně sám, spontánně a měl velký úspěch.

V únoru mám on-line přednášky pro mateřská centra a točím rozhovory do budoucího kongresu. Přišla úžasná nabídka spolupráce ve Spokojenci a vzniklo nové přátelství s Petrou Pomajbíkovou. Jupííí.

V březnu jsem konečně dostala odvahu otevřít můj srdeční kurz První lžičky s úsměvem. Zkouším proniknout na LinkendIn, ale neúspěšně. Natočila jsem Jarní bylinkovou výzvu. Podala jsem za naši základní školu žádost o obhajobu bronzového certifikátu v rámci programu Skutečně zdravá škola, která byla úspěšně schválena. Vstupuji do kurzu Tvoření zahrady srdcem a plánuji koncept naší zahrádky.

KDYŽ VYLEZOU STRACHY A STÍNY…

V dubnu vystupuji na konferenci Skutečně zdravé školy jako host s přednáškou Jak na zdravé svačinky v mateřské škole – byl to obrovský výstup z komfortní zóny. BUBUBU, dělaly na mě všechny moje strachy a stíny. Nejen, že mě živě sledovalo přes 300 mateřských škol, ale také zde hned po mně vystoupil můj vážený učitel výživy Martin Jelínek, což pro mě znamenalo stát s ním na jednom pódiu skutečně velký okamžik. Moje mašinka houká blahem.

V květnu přihazuji pod kotle a vjíždím na úplně novou kolej a zrychlujeme ŠŠŠŠŠ – vstupuji do kurzu Prodávej jako hvězda od Ingrid Dach. Učím spravovat můj web, sama vkládám své kurzy do členské sekce. Kupuji si stojan a světlo na natáčení mých video receptů. Tvořím Kváskovou výzvu, píšu svou první FB reklamu na kongres Klíč k výživě kojenců. A ve FB skupině jsem začala dělat rozhovory s hosty. Sleduji kongres Uzdrav se.

PO VELKÉ VLNĚ EUFORIE PŘICHÁZÍ PÁD…

V červnu se uskutečnil můj velkolepý kongres, kam se registrovalo přes 2600 žen a řada z nich pak vstupuje do kurzu První lžičky s úsměvem. Velkou vlnu euforie střídá únava a vyčerpání. Nechávám se hýčkat energií Reiky od Markéty Reichertové.

Přichází léto a s ním i zasloužený relax a odpočinek. Tvořím „jen“ praktický workshop Střevní mikrobiom a fermentované potraviny s úžasnou Helenou Brtnickou. Přichází také velké rozhodnutí vstoupit do Mastermindu k Ingrid Dach, ale cítila jsem, že nyní je ten nejlepší čas. Vlak mého on-line světa se rozjel tím správným směrem a je na čase mu pořádně přiložit a přidat páry. Zakládám instagram a vkládám první fotky.

V září se vracím od moře a uhlí do vlaku jsem naložila tolik, že rychlost byla závratná. Během 4 týdnů jsem dokázala spustit reklamu a zrealizovat Minikurz Kouzelné svačinky s webinářem o výživě dětí pro 1000 maminek, kde jsem otevřela můj zbrusu nový a největší praktický on-line kurz Vaříme dětem. Pracuji 10-12 hodin denně.

UŽ JEDU JEN NA SETRVAČNOST…

V říjnu mám živé vaření v Brandýském Matýsku. Natáčím praktický kurz Vaříme dětem nabušený praktickými video návody krok za krokem, kdy jsem si sáhla skutečně na dno svých sil a můj vlak se řítil už jen díky setrvačnosti do cílové rovinky. Vstupuji do kurzu Rovnováha je klíč.

V listopadu sbírám síly, pořádám Dýňovou výzvu a otevírám můj vánoční kurz Moje zdravé Vánoce. Absolvovala jsem kurz o cirkadiálních rytmech. Pracuji na svých energetických blocích v kurzu Magdy Křepelkové. Začínám běhat, i když jsem se vždy považovala za někoho, kdo běhat nikdy nebude :-).

V prosinci točím pár nových vánočních video receptů do kurzu, mám webinář Silná imunita a zdraví našich a dětí a pak už si dovoluji  vypnout svůj vlak a mít vánoční volno od poloviny prosince až do nového roku.

UFFF. BYL TO ROK PÁRY.

Jaký bude ten nový rok 2022 netuším, jen vím, že chci uhlí pod kotle přihazovat pomaleji, celý vlak zvolnit a novou cestu si užívat v radosti a větší lehkosti.

Pokud chcete sledovat mou práci, učit se ode mě, o výživě dětí a jak zdravě a jednoduše vařit, ráda se s vámi budu potkávat v mé FB skupině Zdravě od první lžičky po celý život.

Terina

PS: Velké díky patří všem, kteří mě na této cestě doprovázejí, podporují, sledují a kterým má práce dává smysl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.