Tereza Bicanová

Stáhněte si ZDARMA přehled

5 věcí, které je dobré znát před první lžičkou

Vyvarujte se častým chybám hned na začátku a
vstupte do světa prvních příkrmů s radostí.

 

Také se těšíte, jak si užijete se svým miminkem období prvních příkrmů?  

Už se nemůžete dočkat na společně strávený čas při objevování nového světa plného chutí?  

 

Setkávám se často s maminkami, které záhy zjistí, že toto období není úplně podle jejich vytoužených představ. A přitom stačí tak málo… uvědomit si pár „maličkostí“, které vám i vašemu miminku v mnohém usnadní začátky s první lžičkou bez slziček a podpoří zdravý vývoj vašeho děťátka.


Díky přehledu zjistíte:

příkrmy
.

Zadáním svého e-mailu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním pravidelné dávky inspirace ze světa zdravého stravování.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Tereza Bicanová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

tereza bicanová

Kdo pro vás tento přehled připravil? 

 

Jmenuji se Tereza Bicanová a obdobím prvních příkrmů jsem si se svými dětmi prošla již 3krát. Pokaždé to bylo úplně jiné a pokaždé  jsem se z toho něco naučila. A byly to právě děti, díky kterým jsem se před osmi lety začala aktivně zajímat o výživu a její vliv na naše zdraví. Dnes pomáhám maminkám prostřednictvím přednášek, besed a on-line kurzu, aby si uměly najít právě pro ně tu nejlepší cestu obdobím prvních lžiček. Chci, aby cítily jistotu a dokázaly si společně se svým miminkem tuto krásnou novou etapu života užít s radostí a spokojeným bříškem.